درباره شرکت مهندسی پارسیان تابلو فجر

شركت پارسیان تابلو فجر با 15 سال سابقه تولید به عنوان شركت پيشگام ايراني، با هدف بومی سازی مهندسی و زمينه‌سازی برای انتقال دانش فنی، خودكفايی مهندسی و امكان ارتقاء كاربرد تجهيزات ساخت داخل با ساخت و تحویل موفقیت آمیز سوئيچگیرهای پروژه های صنعت نفت، گاز، پتروشیمی، پالایشگاه، سیمان، فولاد، مس، قطارهای شهری (مترو)، پستهای برق، نيروگاهها، اتوماسيون صنعتي و ابزار دقيق با كارفرمايان مختلف در عمل صلاحيت خود را اثبات نموده و كارنامه مثبتی از خود بجای گذاشته است. پارسیان تابلو فجر در حال حاضر يكی از شرکتهای تابلوساز  ايرانی مي باشد كه رضايت كارفرمايان از عملكرد اين شرکت در پروژه‌های اجراء شده حاصل تلاش های اين مجموعه می باشد.

اين شرکت در راستای گسترش و تخصصی نمودن فعاليتهای خود در صنايع مختلف، سرويس‌دهی مناسب‌تر به كارفرمايان و جهت تكميل پروسه توليد، انتقال، اتوماسيون، توزيع انرژی، برقرسانی صنعتی و همچنين ساخت تجهيزات مربوطه با همکاری شرکتهای معتبر خارجی توانایی پاسخگویی به مجموعه‌ای كامل از نيازمنديهای صنايع را داشته و در طی این سالها در برنامه های افزایش حجم تولید مبتنی بر کیفیت، نوآوری و بهبود مستمر سرمایه گذاری نموده است.

:اهم توانمندیهای شرکت پارسیان تابلو فجر شامل موارد ذیل می باشد

 طراحی، ساخت و تولید سوئیچگیرهای فشار متوسط 12، 24 و 36 کیلوولت AIS  تحت تکنولوژی شرکت ABB

 طراحی، ساخت و تولید سوئیچگیرهای فشار متوسط 12، 24 و 36 کیلوولت Compact  تحت تکنولوژی شرکت ABB –

 تأمين تجهيزات، نصب، تست، پیش راه اندازی و راه اندازی سوئیچگیرهای گازی فشار متوسط 12، 24 و 36 کیلوولت GIS

 طراحی، ساخت و تولید سوئیچگیرهای فشار ضعیف ثابت و کشویی تحت تکنولوژی شرکت ABB – SIEMENS

 طراحی، ساخت، مونتاژ، تولید و تامین باسداکتهای فشار ضعیف

 طراحي، تأمين تجهيزات، نصب، تست، پیش راه اندازی و راه اندازی سیستمهای اتوماسیون صنعتی نظیر DCS، PMS، PDCS و … از شرکت Siemens

 طراحي، تأمين تجهيزات، نصب، تست، پیش راه اندازی و راه اندازی  پروژه‌های برقرسانی صنعتی

 ساخت و طراحی سینی و نردبان کابل

 اطلاعات پرسنل ●

شرکت پارسیان تابلو با داشتن بالغ بر 100 نفر پرسنل متخصص و کار آموزده دارای تحصیلات در رشته های فنی و مهندسی می باشد و با بهره گیری از توان تخصصی نیروهای جوان و کارآمد توانسته است سهم قابل توجهی را در زمینه برق و کنترل و صنایع کشور در حوزه های نفت، گاز، پتروشیمی، نیروگاه، سیمان، مس و صنایع به خود اختصاص دهد. مدیریت و کارکنان شرکت پارسیان تابلو بر این باورند که با توسعه رویکردها، تولید اندیشه و بکارگیری سرمایه فکری و با بهره گیری از دانش روز مدیریتی و مهندسی می توانند علاوه بر افزایش اعتبار سازمان در صنایع داخلی، توسعه فروش خود را نیز در سطح بین المللی افزایش دهند.

 اطلاعات محصولات ●

 اطلاعات مربوط به برخی ازماشین آلات و تجهیزات ●

شرکت پارسیان تابلو پس از شروع فعالیت خود همواره تلاش داشته امکان و تجهیزات مورد نیاز برای هرچه کامل تر فعالیت های مختلف را فراهم آورد. میزان سرمایه گذاری انجام شده در این زمینه قابل توجه بوده و در نظر است این روند با تاکید بیشتر بر تامین نرم افزار و سیستم ها و تجهیزات به منظور افزایش کارآیی و کیفیت همچنان ادامه یابد.

 اطلاعات همکاران و شرکای تجاری ●

فریبرز شایان دوست

فریبرز شایان دوست

عضو هیات مدیره و مدیرعامل

بهروز محمدزاده

بهروز محمدزاده

 نایب رئیس هیات مدیره و مدیر کارخانه

جواد اسمعیلو

جواد اسمعیلو

 رئیس هیات مدیره

ناصر محمدزاده

ناصر محمدزاده

مدیر مکانیکال

داود محمدزاده

داود محمدزاده

مدیر فنی

fa_IR